Наші – на чемпіонаті для малюків

Наймолодші жителі Бердянська мали змогу 2 квітня взяти участь у перегонах на чемпіонаті «Поповзом»  зі швидкісного повзання, ходьби та бігу.

Цей масовий та видовищний захід був організований командою «Корпорації Позитиву» під керівництвом Люсьєни Лук’янченко. Це –  унікальний  проект, який об’єднує, дарує радість спілкування та нових знайомств,  прищеплює любов до спорту з раннього дитинства.

IMG_2232 IMG_2254

У  заході брали участь маленькі діти віком від 7 місяців до 2-х років (понад 100 малюків), а їх люблячі батьки заздалегідь готувались до цього заходу, розробляючи оригінальні костюми, плакати, створювали цікаві фото з теми «Підготовка до змагань», були учасниками інтернет-конкурсів….

До організації та проведення чемпіонату активно долучились студенти факультету дошкільної, спеціальної та соціальної роботи зі спеціальності соціальна робота БДПУ – активісти волонтерського загону «Палітра добра», під керівництвом викладачів Катерини Петровської та Анастасії Тургенєвої (див. світлини).

IMG_2263 IMG_2270 IMG_2277 IMG_2420

Для комфорту та гарного настрою дітей були створені цікаві фото-зони, куточок для ігор, проводились розвиваючі майстер-класи, працювали аніматори. Усі учасники були нагороджені різноманітними подарунками, ніхто не залишився без уваги.

IMG_2225

Загалом день видався дуже чудовим, наповненим яскравих барв, кожен зміг отримати заряд щастя, добра та позитивних емоцій, й отримати задоволення від чемпіонату.

Подібні заходи сприяють отриманню студентами досвіду спілкування з батьками, дітьми раннього віку, формують навики роботи в команді, планування виховних заходів, розвивають увагу, креативне мислення, відповідальність.

Анастасія Лебедєва,
студентка 303 групи спеціальності «Соціальна педагогіка»
Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print