Наші – на фестивалі муніципального планування

На факультеті соціології та управління Запорізького національного університету 24-25 лютого відбувся Всеукраїнський фестиваль «Залучення молоді до муніципального планування», що проходив за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Мета фестивалю – презентувати та обговорити проекти і пропозиції молоді, спрямовані на вирішення муніципальних проблем різних міст України, за такими напрямами:

– участь молоді в муніципальному управлінні;

– соціальна робота з молоддю;

– молодіжна освіта;

– захист навколишнього середовища;

– культура і дозвілля молоді.

У фестивалі взяли участь студентки 3 курсу (303 група) факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти БДПУ Анастасія Яременко та Анастасія Лебедєва – з ініціативи кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти (завідувач – кандидат педагогічних наук, доцент Катерина  Петровська).

5aQ-fLTB75Y D1Yg6Dq8EH0 NuvqpttCDPU Rgg4OpQG-UA

Дівчата мали змогу представити та презентувати проект вже діючого на базі університету молодіжного клубу «Free time», у категорії культура та дозвілля молоді. Молодіжний клуб був створений з ініціативою активної студентської молоді, зокрема, Антона Сердюченка та при активній підтримці кафедри  соціальної роботи та інклюзивної освіти. Клуб  спрямований  на створення системи підготовки та супроводу молоді, покращення життєвих навичок студентів, навичок фасилітації та лідерства, підвищення компетенції щодо реалізації соціальних прав та формування активної громадської позиції. Мета молодіжного клубу – спонукати молодих людей до відповідального та усвідомленого ставлення до власного життя, розвивати навички та вміння, необхідні для успішної соціальної інтеграції.

rmwal5eRbXY ut8v1phpTr0 uw2aH55L7Ts

Окрім представлення  проекту,  студентки могли ознайомитися із  проектами  інших учасників з різних тем, взяти участь в активному обговоренні щодо їх позитивних та негативних сторін, оцінити доцільність створення разом із експертами та координаторами категорій.

Учасниці також відвідали майстер-класи та тренінги з таких тем: «Розкрутка муніципальних медійних проектів» (Дмитро Іванов), «Психологічна підготовка до презентаційного виступу» (Ганна Бойко), «Обмін досвідом фандрайзингу» (Олена Чечко) тощо.

Згідно з підсумками роботи фестивалю Анастасія Лебедєва та Анастасія  Яременко зайняли почесне 3 місце з проектом «Молодіжний клуб «Free time» в своїй категорії та були нагороджені сертифікатами, грамотою та приємними подарунками.

Дівчата отримали не лише неоціненний досвід, а й потоваришувалися із студентами інших вищих навчальних закладів, зарядились новими ідеями для подальшої активної діяльності у цій сфері.

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами
Анастасії Лебедєвої)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *