Наші – на конференції

21 березня ц. р.  на базі Дніпровського педагогічного коледжу пройшла І Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання сучасної освіти: методологія, теорія, практика», у якій взяли участь представники педагогічної та психологічної науки, спеціалісти-практики, аспіранти та здобувачі, а також студенти коледжу.

Наші викладачі Ірина Черезова, Ольга Фролова та Ольга Сербова, а також магістрантка Анна Дресвянникова стали активними учасниками конференції.

Конференція проходила в формі пленарного і семи секційних засідань, під час яких науковці, експерти, дослідники, практичні педагоги   та психологи обговорили проблеми розвитку сучасної освіти крізь призму методологічних  питань, педагогічну спадщину видатних українських освітян та зробили акцент на використанні інноваційних педагогічних технологій, актуальних питаннях інклюзивної освіти. Так, доцент кафедри прикладної психології та логопедії БДПУ Ольга  Сербова у своєму виступі «Психолого-педагогічний супровід освітнього процесу дитини з розладами спектру аутизму» звернула увагу аудиторії на актуальність проблеми та представила основні напрямки корекційного впливу на розвиток і соціалізацію дітей в умовах інклюзивної освіти.

 

 

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами Ольги Сербової)

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print