Наші – на конференції «КОУЧИНГ В ОСВІТІ: від реформ до еволюції»

Викладачі кафедри прикладної психології та логопедії факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти БДПУ, доценти Ганна Лопатіна, Ольга Сербова та Наталя Цибуляк 30 жовтня ц. р. взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції "КОУЧИНГ В ОСВІТІ: від реформ до еволюції", яка проходила на базі Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

Спільне обговорення актуальних проблем сучасної освіти, активний пошук нових шляхів переходу від передачі знань й навичок до розвитку творчих талантів та інноваційного мислення на всіх ланках – у дошкільних і позашкільних закладах, в школі та у вишах. Одним із таких ефективних шляхів є перехід від усталених традицій педагогіки до новітньої парадигми коучингу як максимального розкриття потенціалу людини на усіх вікових етапах.

У результаті плідної співпраці учасники отримали чітке академічне уявлення про філософські, світоглядні та методологічні джерела коучингу; розуміння принципів взаємодії коуча з іншими фахівцями (психологами, освітянами, бізнес-консультантами, соціальними працівниками тощо); уявлення про поле та межі професійної діяльності коуча; навички новітніх методів і коуч-технологій для застосування у практиці освітньої діяльності.Також учасники конференції дізналися про світові стандарти та критерії професіоналізму коуча, що на сьогодні присутні у вітчизняному освітньому просторі.

Крім цікавого навчання і продуктивних обговорень, учасники отримали безліч позитивних вражень, нових ідей та творчого натхнення.

1 2 3

Наталя Цибуляк,
к. психол. н., доцент кафедри
прикладної психології та логопедії
Світлини з архіву автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print