Наші – на Міжнародній конференції в Польщі

14-17 квітня ц. р. відбулася 5-а Міжнародна наукова конференція «Проблеми та перспективи соціально-економічного розвитку територій». Ця конференція вже п’ять років організовується та проводиться спільними зусиллями Вищої школи управління та адміністрації в Ополє (Польща) та Бердянським державним педагогічним університетом на основі договору про співпрацю між цими вишами. З кожним роком конференція набуває все більшої популярності серед науковців світу. Цього разу в конференції взяли участь науковці з Польщі, Словаччини, Казахстану, Великобританії, Іраку та України, які представили 86 доповідей, що ввійшли до збірки наукових праць «Problems and prospects of territories’ socio-economic development».

 Page1 д

Наукові праці бердянських викладачів і студентів були присвячені актуальним проблемам економіки, управління та охорони здоров’я на території Північного Приазов’я та перспективам їх рішень у контексті євроінтеграційних процесів.

Page2 Page3

Студенти та викладачі БДПУ – учасники конференції – щиро вдячні польським колегам за організацію ознайомчого візиту до ще одного партнера БДПУ – Вищої технічної школи в Катовіцах, де їм розповіли про особливості організації навчального процесу в країнах Європейського Союзу та про можливості співпраці польських та українських вишів.

У студентів та викладачів БДПУ була можливість не тільки представити результати своїх наукових досліджень на конференції, але і відвідати Дрезден, Прагу та Краків, ознайомившись з життям та культурою країн Європейського Союзу. Також учасники відвідали музей «Концентраційний табір Освенцім», який постійно нагадує людям про необхідність мирного інтеграційного процесу для сталого соціально-економічного розвитку територій.

Також вийшли друком матеріали конференції, куди увійшли статті 12 представників БДПУ.

«Університетське Слово»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print