Наші – на Міжнародному конгресі

10 жовтня ц. р. з ініціативи Інституту спеціальної педагогіки НАПН України на базі Київського університету імені  Грінченка відбувся ІІІ Міжнародний конгрес зі спеціальної педагогіки, психології та реабілітології «Інклюзія в новій українській школі: виклики сьогодення».

У заході взяли участь понад 600 працівників освіти, серед яких були й викладачі кафедр прикладної психології та логопедії і соціальної роботи та інклюзивної освіти ФДССО О. В .Ревуцька, Г. О. Лопатіна, О. В. Сербова, Г. І. Сизко, А. О. Тургенєва, Т. С. Сущинська.

Під час конгресу обговорення нормативно-правових засад інклюзивного навчання,  сучасних аспектів навчання та реабілітації "особливих" учнів межували з емоційно насиченими виступами студентів університету, які щиро ділилися з учасниками конгресу проблемами, перспективами,  враженнями та досвідом навчання людей з особливими потребами у ВНЗ.

Також учасники мали змогу відвідати майстер-класи, воркшопи та тренінги, присвячені проблемам інклюзивної освіти.

Атмосфера розуміння, прийняття, підтримки та уваги до проблем людей з особливими потребами, що панувала на конгресі, свідчить про те, що наше суспільство йде шляхом розвитку гуманізму та віри в майбутнє.

23549542 23602031

23558067 23583884

23599942 23600817  

 

Тетяна Сущинська,
к. психол. н., ст.викладач  кафедри
прикладної психології та логопедії
Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print