Наші – на пленумі!

Сьогодні, 15 грудня, в Запоріжжі відбувся ІІ Пленум комітету обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України, у якому брали участь члени обкому,  представники  Бердянського державного педагогічного університету – голова профкому БДПУ, член ЦК галузевої профспілки  Віталій Лола та його заступник по роботі зі студентами Юлія Хаматгораєва (див. світлини).

DSC_0151 (8)

На Пленумі було висвітлено ряд важливих питань та підбито підсумки роботи Запорізької обласної організації профспілки працівників освіти і науки України за 2015 рік. Найважливішими питаннями з порядку денного були : «Про виконання Угоди між управлінням освіти і науки Запорізької облдержадміністрації та комітетом Запорізької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України на 2013 – 2015 роки в 2015 році», «Про програму дій Запорізької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України  на 2016-2020 роки», «Про вибори делегатів на VII з`їзд Федерації профспілок України» і нарешті найважливіше питання, яке стосується кожного члена профспілки – «Про затвердження Програми «Оздоровлення і відпочинок 2016 року» Запорізької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України» .

DSC_0095 (8)

На Пленумі було вирішено продовжити співпрацю з пансіонатом «Пролісок» м. Трускавця та почати спільну роботу з санаторієм «Авангард» м. Немирова для покращення оздоровлення та відпочинку членів профспілки. Так за наявності  документів, які свідчитимуть про необхідне оздоровлення, члену профспілки можна буде пройти курс лікування та відпочинку у зазначених вище пансіонатах.

Юлія Хаматгораєва,
заступник голови комітету профспілки БДПУ
по роботі зі студентами
Світлини з архіву профкому


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print