Наші – на столичному «Новомедіа»

Уже стала традицією кожного року в Києві наприкінці жовтня чи на  початку листопада проводити масштабну медіа подію під назвою «Новомедіа». Цього року 4-5 листопада в готелі «Турист» зібрались 400 учасників та 30 спікерів через цю подію. Студенти нашого університету не могли оминути такий важливий захід року!

DSC_0003

Цьогорічна тематика форуму – «Ти – персоналізація». Гості, професійні теле-та радіожурналісти, тревел- та фєшн-журналісти, розповідали як важливо бути собою у цій спеціальності, як важливо не втратити своє «Я».

DSC_0076 DSC_0028

Було цікаво та приємно чути як ці професіонали діляться досвідом із початківцями. Кожен із спікерів намагався побільше розповісти про кулуари спеціальності. Вадим Карп’юк (ведучий програми «Свобода слова» на ІСTV) та Тетяна Гончарова (ведуча «Savik Shuster Studio») розповідали як правильно поводитись із політиками, як тримати тему розмови, щоб вона йшла у потрібному русі. Ольга Забіяка (контент-директор «Roompoint») розкрила секрети тревл-журналістики та зробила подарунок усім присутнім, пообіцявши перевірити деякі матеріали починаючих журналістів. Алла Родигіна (fashion-оглядач «Marie Claire») повідала правду  про «дєдівщину» у фєшн-журналістиці та як важко у ній вижити…

DSC_0047 DSC_0055 DSC_0050

Ще до початку заходу команда «Новомедіа» оголосила конкурс авторських медіапроектів в сфері радіо, телебачення, онлайн-медіа та блогінгу. Від БДПУ проектною роботою було Перше студентське бердянське радіо «STUD.fm». Наша робота увійшла у п’ятірку найкращих! Вітаємо творчий колектив радіо!

Новомедіа-форум розкрив завісу майбутньої професії. Відвідавши цю подію, можна було визначитись, у якому спрямуванні прагнуть працювати присутні починаючі журналісти. Практикуючі – дізнатись щось нове та корисне для себе. Всі учасники познайомились із відомими журналістами, почули практичні поради, та надихнулись для подальшої роботи.

Дар’я Калюжна,
студентка БДПУ,
учасниця форуму
Світлини з архіву автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *