Наші на турнірі з армспорту

Минулої суботи, 2 серпня, на пляжі «Лазурная-2» зібралися спортсмени-рукоборці на турнір з армспорту «Азовське узбережжя 2014». Змагання проходили в абсолютній категорії (без врахування власної ваги атлетів) серед чоловіків у боротьбі на ліву та праву руки. Турнір був представлений спортсменами з Бердянська – СК «Первомаец» і БДПУ, з Андріївки, Полог, а також із Луганська та Донецька. У змаганнях взяло участь 14 осіб. Організатор турніру – СК «Первомаец», головний суддя змагань – суддя НК, МС України Руслан Літус.

Турнір для бердянських рукоборців був першим у новому змагальному сезоні 2014-2015 року, а вже через місяць проходитиме відкритий турнір Запорізької області серед дорослих з армспорту в Енергодарі. Тому виступ армспортсменів розглядалася як проміжний етап у підготовці до вищого рангу змагань.

У ході змагань атлети показали наступні результати: в боротьбі на ліву руку: 4 місце – майстер спорту України Вадим Марков (СК «Первомаец»), 3 місце – Дмитро Золотаренко (БДПУ), 2 місце – Олексій Дубинський (СК «Первомаец») і чемпіоном став Максим Матвеєв з Андріївки. У боротьбі на праву руку: 4 місце – Максим Матвеєв (смт Андріївка), 3 місце – Олексій Дубинський (СК «Первомаец»), 2 місце – Дмитро Золотаренко (БДПУ), чемпіон – Вадим Марков (СК «Первомаец»).

armsport

Спортсмени та тренери дякують за організацію та проведення турніру приватному підприємцеві добродію Каліньку, який активно сприяв у проведенні цих змагань і надав нагородну атрибутику.

«Університетське Слово»
(за матеріалами факультету фізичного виховання БДПУ)

Світлина з архіву факультету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

About Олександр Степаненко

In The Name Of The Moon!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *