Наші – на VIII Міжнародному фестивалі грецької пісні ім. Тамари Каци

3-4 грудня в Маріуполі проходив VIII Міжнародний фестиваль грецької пісні ім. Тамари Каци. Бердянськ був представлений народним ансамблем народної пісні БДПУ «Золотий гомін» (керівник – доцент Олена Бузова), який вже вдруге бере участь в таких фестивалях. У 2012 році ансамбль виборов спеціальний приз за поширення пісень греків Приазов’я.

DSCN2746 DSCN2748

У цьому році рівень учасників фестивалю був дуже високий, а географія учасників – від Приазов’я до Львова, від Одеси, Харкова до Грузії, Білорусії та Молдови. Учасники змагалися в 4-х номінаціях: ансамблі, дуети, солісти, та пісні на діалектах греків Приазов’я.

mxcFCcTWx3k XiTSt_1NNQY

Розповідає голова Бердянського грецького товариства «Елада», заступник декана з виховної роботи гуманітарно-економічного факультету БДПУ Ірина Нагай, яка очолювала бердянську делегацію: «Ми були вражені високопрофесійним складом журі, а саме – координатор з питань освіти та культури країн Східної Європи МО Греції пані Хріса Таміс-Оглу, пріма Одеського оперного театру п. Аглая Поліхроніді, доцент Харківської консерваторії (ХНАМ) Ірина Денисенко. Тим цінніша наша перемога! Ансамбль  «Золотий гомін» став лауреатом ІІІ премії в номінації «Ансамблі». Головний спонсор фестивалю – грецький меценат п. Пантелеймос Бумбурас привітав усіх переможців та запросив влітку дати концерт в Греції, щоб показати як греки Приазов’я зберігають культуру та традиції своїх предків».

8OcABrNkV5U

Учора на початку ректорської наради проректор з науково-педагогічної роботи БДПУ, доцент Вікторія Ліпич щиро вітала університетських артистів із перемогою на фестивалі, бажаючи нових творчих міжнародних злетів (див. світлини).

«Університетське Слово»
Світлини редакції та Ірини Нагай


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print