Наші – на Всеукраїнській студентській олімпіаді з програмування

1Минулої суботи,  25 березня, відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування ACM ICPC 2017.  До участі в І етапі запрошувалися всі бажаючі команди кожного ВНЗ III-IV рівнів акредитації, без будь-якого попереднього відбору, як учасники своїх університетських олімпіад. Кращі команди Запорізької області отримують право для участі у ІІ етапі Олімпіади (1/4 фіналу першості світу).

У цьому році в конкурсі взяли участь 135 команд із 25 університетів і академій п'яти південноукраїнських регіонів: АР Крим, Херсону, Миколаєва, Одеси, Запоріжжя.

У 2016/2017 навчальному році І (університетський) етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування проводився синхронно по всій Україні на одному наборі задач, як 1/8 фіналу студентської першості світу з програмування. Для створення рівних умов і забезпечення контролю за дотриманням правил світової першості, команди всіх університетів кожної області зібралися на змагання в базових ВНЗ І етапу. В Запорізькій області базовим ВНЗ І етапу призначено Запорізький національний університет.

Бердянський державний педагогічний в цьому році представляли дві команди: «BSPU_Code_junkies» – Євген Заволока, 3 курс (капітан команди), Олександр Панченко, 6 курс, Євген Коробов 6 курс та

«BSPU_RuntimeException2» – Дмитро Венецкий, 3 курс (капітан команди), Руслан Тронин, 3 курс, Марк Буркут, 1 курс. Тренер команд – асистент кафедри КТУНІ Володимир Лаврик.

Команда «BSPU_Code_junkies», як і очікувалося, успішно пройшла перший тур змагань (в минулому році ця команда дійшла до півфіналу у Вінниці). Хоча з поважних причин не зміг поїхати на змагання Євген Коробов, команда все-таки зайняла 8 місце серед усіх команд, які виступали в Запоріжжі, і 20 місце в південному регіоні України. Цього цілком достатньо для того, щоб потрапити у наступний тур змагань.

«BSPU_RuntimeException2» виступила гірше і, на жаль, вибуває з подальшої боротьби за місце в півфіналі, але хлопці тільки починають свою творчу діяльність у напрямку командного програмування і всі перемоги у них ще попереду. Тим більше, в квітні пройде другий етап змагань з програмування – першість України, де вони й представлятимуть наш ВНЗ.

Успіхів у подальших змаганнях, хлопці!

Тренер Володимир Лаврик та учасники команд висловлюють вдячність ректору БДПУ, професору Ігорю Богданову та голові профспілкового комітету БДПУ, доценту Віталію Лолі за надання всебічної допомоги для поїздки на турнір.

«Університетське Слово»
(за матеріалами Володимира Лаврика)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print