Наші – на ярмарку…

Сьогодні, 11 березня, в Бердянському Центрі культури і творчості «Софіт» проходив «Волонтерський ярмарок», де представники громадських організацій міста презентували свою діяльність, а також провели майстер-класи з різних волонтерських напрямків.

Ф1

Зокрема, директор благодійної організації «Helper.Ua» Олена Однолько прийшла не тільки, щоб розповісти про діяльність свого об'єднання, а й познайомитися з іншими небайдужими жителями Бердянська, які готові зробити місто краще.

ЯЯ

Один із засновників університетської волонтерської організації «Наші Атланти», редактор газети БДПУ «Університетське Слово» Степан Герилів, в свою чергу, демонструючи на екрані майже сотню свіжих світлин із поїздок у зону АТО, розповідаючи не тільки про історію створення організації, причини написання книги «НАШІ АТЛАНТИ: жертовність во ім`я спасіння», а й закликав бердянців активніше долучатися до університетського волонтерського руху, оскільки війна триває, а захисникам нашим дуже вже потрібні наша підтримка, увага, допомога…

Секретар міської ради Олексій Холод і керуюча справами виконкому Олена Фойт, які також взяли участь у відкритті ярмарку, в неформальній обстановці спілкувалися з волонтерами, котрі, в свою чергу, діоиоися проблемами, у вирішенні яких могла б посприяти місцева влада.

«Волонтерський ярмарок» тривав до 14-ї години. Він є частиною проекту «Зміцнення спроможності та мереж громадських організацій Запорізької області» в рамках Української ініціативи щодо підвищення впевненості (UCBI) при фінансуванні Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

«Університетське Слово»
Світлини  Ігоря Хижняка


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print