Наші – на загальноміському заході «Майбутнє лісу в твоїх руках»

21 березня відбувся загальноміський захід висадки лісу на околицях району АКЗ міста Бердянська – по Мелітопольському шосе, що поблизу звалища ТПВ. Захід проводився з нагоди Міжнародного дня лісів та початку щорічної громадської акції Державного агентства лісових ресурсів України “Майбутнє лісу в твоїх руках”. Головна мета заходу – виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки у лісі.

Згідно з даними комунального сільськогосподарського підприємства «Зеленгосп» було висаджено 5000 дерев, серед яких були: дуб звичайний (Quercus robur L.) та лох сріблястий або маслинка срібляста (Elaeagnus commutata).

У акції брали участь жителі міста, школярі та студенти Бердянського державного педагогічного університету. Студенти факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти і факультету фізичного виховання було висадили близько 100 саджанців та встановлили таблички навчального закладу.

Студенти із захопленням займалися висадкою дерев. Хлопці копали ями та носили воду, дівчата піклувалися про висадку саджанців. У колективі вирувала доброзичлива атмосфера у поєднанні з корисною працею на свіжому повітрі та взаєдопомогою.

Перед початком акції, за підтримки ректорату та профкому університету, було влаштовано міні-фуршет для забезпечення бадьорого та енергійного настрою студентів-активістів.

Супроводжували загін студентів БДПУ заступник декана з наукової роботи факультету фізичного виховання Віталій Гнатюк, заступник декана з виховної роботи факультету фізичного виховання Вадим Самойленко, заступник декана з виховної роботи факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти Надія Кот.

До акції також долучилися голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль та його заступник Олександр Бабанін, Народний депутат України Олександр Пономарьов, міський голова Володимир Чепурний, секретар міської ради Олексій Холод та начальник Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства Володимир Селюк, які висловили щиру вдячність студентам БДПУ та жителям міста за долучення до екологічної акції.

 

 «Університетське Слово»

(за матеріалами та світлинами В. Гнатюка (БДПУ) та Я. Сокол (Студклуб БДПУ)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print