Наші – на зустрічі з очільником області

Учора, 25 січня, із нагоди відзначення Дня студента в обласній державній адміністрації пройшла зустріч керівника області Костянтина Бриля,  заступника голови облдержадміністрації Едуарда Гугніна, директора Департаменту освіти і науки ОДА Тетяни Озерової, начальника Управління молоді, фізичної культури спорту ОДА Наталії Власової та директора Департаменту соціального захисту населення ОДА Ігоря Мещана зі студентами вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

foto (1) foto (2)

Бердянський державний педагогічний університет на зустрічі представляли: проректор з науково-педагогічної роботи Вікторія Ліпич, голова студентського самоврядування Дмитро Кіосов, заступник голови профкому по роботі зі студентами Юлія Хаматгораєва та студентка факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти Анастасія Лебедєва.

foto (4) foto

Костянтин Бриль привітав молодь із Днем студента та розповів про свій трудовий і життєвих шлях, згодом наголосивши, що сьогодні за розвиток України відповідають ті, хто працює на користь держави. Єдина лінія, якої дотримується керівництво області – розбудова регіонів у рамках стратегічних рішень Президента України та Кабінету Міністрів. 

foto (3)

Під час спілкування студенти ставили очільнику регіону ряд цікавих питань. Серед них – створення філій обласного Центру молоді в районах, пільговий проїзд для студентства, зміни у системі нарахування стипендій, молодіжна житлова програма… За словами Костянтина Бриля, вирішення більшості з цих питань належить до повноважень державної влади. Проте керівництво області активно працює в напрямку їх вирішення, адже названі проблеми є дійсно важливими для запоріжців.

Юлія Хаматгораєва,
учасниця зустрічі, кор. «УС»
(за матеріалами та світлини сайту 
http://www.zoda.gov.ua/news/34885/kostyantin-bril-proviv-zustrich-zi-studentami-regionu.html 

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print