Наші – найяскравіші та найсильніші!

 Ми вже повідомляли, що вчора, 20 квітня, Запорізькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. В. Г. Магара пройшов XVI   обласний конкурс творчості патріотичного спрямування «Спадщина – 2017», який пропагує національні традиції, українську мову через її талановитих учасників з усієї області.

!!!

Високопрофесійне журі протягом двох місяців провело вісім зональних відбіркових турів. Серед чотирьох тисяч учасників було обрано 28 найяскравіших і найсильніших номерів і виконавців, у складі яких опинились і студенти нашого університету: Олександра Отришко та народний фольклорний, зразковий від Міністерства освіти та науки України ансамбль «Хуртовина» (керівник – доцент Інна Пащенко).

Диплом Хуртовина Хуртовина

Виступ наших студентів журі оцінило наступним чином:  Гран-прі фестивалю «Спадщина» у номінації «Українська народна пісня» отримала студентка четвертого курсу спеціальності музичне мистецтво Олександра Отришко, виступ якої був найяскравішим на цьому конкурсі, та перше місце посів народний фольклорний ансамбль «Хуртовина».

Вітав переможців керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко, який поздоровив молодь із перемогою у зональних турах і побажав слідувати й далі обраним шляхом творчості.

Отришко Диплом

…Дуже напружений час у наших студентів: потрібно встигати навчатися, готуватися до екзаменаційно-залікової сесії а між цим, проводити репетиції, брати участь в Міжнародних, Всеукраїнських та Обласних фестивалях й конкурсах а також у концертних заходах університету та міста. Та вони молодці, справжні ентузіасти, живуть, як співають.

Студенти та керівник щиро вдячні ректору БДПУ Ігорю Богданову та декану факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв Людмилі Коваль за надану можливість взяти участь у цьому конкурсі!

Особлива подяка міському голові Володимиру Чепурному за фінансування та рішення організаційних питань щодо поїздки студентів до Запоріжжя!

img058 img059

Інна Пащенко,
кандидат педагогічних наук,
доцент кафедри музичного виховання

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print