Наші професорки у Верховній Раді

7 лютого ц. р. відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, на якому обговорювались питання педагогічної освіти та проект Концепції розвитку педагогічної освіти.

До участі в засіданні були запрошені близько 120 освітян, науковців, представників експертного середовища та громадськості. Мали честь бути там і виступити професорки з БДПУ – декан факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти Лариса Казанцева та декан факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв Людмила Коваль.

Розгляд питання Про проект Концепції розвитку педагогічної освіти тривав понад дві години, які пройшли у гострих та конструктивних дискусіях. Зокрема, передбачена в проекті Концепції інтеграція педагогічних спеціальностей викликала чи найбільше зауважень. Очевидно, що професійні функції вчителя закладу загальної середньої освіти істотно відрізняються від професійних функцій вихователя закладу дошкільної освіти, а магістерські програми для педагогів дошкільної, молодшої шкільної чи будь-якої іншої ланки освіти так само необхідні, як і для профільної середньої чи фахової передвищої.

Як зазначив перший заступник Голови Комітету з питань науки і освіти Олександр Співаковський, учасниками засідання було висловлено низку пропозицій, врахування яких надасть можливість суттєво поліпшити зміст запропонованої Концепції.

ВРУ2 ВРУ1

«Університетське Слово»
Світлини з інтернету

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print