Наші – серед міжнародних експертів

Як залучити національну історію до європейського та світового історичного наратив? Яку історію Європи варто викладати в добу Постмодерну? Як сучасні методи історичної дидактики  можуть збагатити історію Європи? Політичні та національні виміри тлумачення минулого – історична політика в країнах пострадянського простору. Роль історичної пам’яті у процесах  колективної й індивідуальної ідентифікації. Місце і значення національних історичних наративів на геополітичній арені Європи. Якою є роль підручника з історії у формуванні історичної  свідомості?

IMG_0303

Ці та інші питання вивчали фахівці Інституту міжнародних досліджень підручників ім. Георга Еккерта (Німеччина) спільно з істориками з Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, Німеччини, Польщі Росії, України на Міжнародній конференції «Образ Європи у часи змін», що відбулася 25-26 листопада ц. р. в Київському міському Будинку учителя.

IMG_0049 IMG_0310

Серед запрошених експертів  у роботі конференції  взяв участь професор кафедри педагогіки вищої школи, управління навчальним закладом та методики викладання суспільствознавчих дисциплін БДПУ Костянтин Баханов.

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами кафедри)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print