Наші студентки – на загальноміському заході

Сьогодні, 10 березня, в Центрі дитячо-юнацької творчості (ЦДЮТ) відбувся загальноміський захід, присвячений Міжнародному жіночому Дню 8 березня, – «Роль жінки в сучасному суспільстві», організаторами якого виступали відділ сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Бердянської міської ради та громадська організація «Сяйво надії».

IMG_20170310_132432 IMG_20170310_113411

Мета проведення зустрічі – зміцнення впливу та ролі жінки у реформуванні українського суспільства, розвитку активної життєвої позиції, лідерства у різноманітних сферах діяльності – культури, освіти, підприємництва, медицини, туризму, благодійності та інших галузях.

Участь у святковому заході брали студенти вищих та середньо-спеціальних навчальних закладів міста. Бердянський державний педагогічний університет представляла команда з 6 студенток факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти та їх вболівальники з 1 курсу. 

IMG_20170310_150723

Запрошені гості – відомі успішні жінки Бердянська – розповідали про свій життєвий шлях та формулу успіху, яка допомагає досягати поставлених цілей. Це заступник міського голови Ю. Дойнова, директор КДЮТ «Зоряний» С. Дрьяньова, голова МГ «Переселенці та громади разом» Н. Ярошенко, директор навчального центру «Cool English» Т. Шепель та інші. Цікавим та корисним для дівчат став виступ психолога О. Багмут, яка поділилася секретами самопізнання, жіночності та впевненості у собі.

Завершальним етапом став брейн-ринг на тему «Видатні жінки історії» та обговорення в групах ролі жінки в сучасному суспільстві з гостями заходу. Всі учасники були нагороджені подяками та призами від організаторів.

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами Ольги Щетиніної)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print