Наші студенти-історики – в журі!

Минулої п’ятниці, 11 листопада,  пройшов історико-топографічний турнір серед учнів коледжів Бердянська, у якому взяли участь 6 команд. Турнір складався з двох блоків: географічний та історичний. 

KPAX_QkgUTY WY_OHFq9juc

У географічному блоці змагань учасники  повинні були зорієнтуватися на місцевості за старим планом нашого міста й компасом, а у історичному – необхідно було розповісти історію назв вулиць Бердянська за маршрутом та описати два об’єкти, що були зазначені на мапі.

Троє студентів-істориків 3 курсу гуманітарно-економічного факультету БДПУ Карина Кучер, Марія Тохтамиш та Ілля Юшин були членами журі в історичному блоці змагань. 

ONJA5GcKIXs

Своїми враженнями про турнір поділився Ілля: «Мені дуже сподобався турнір. На мою думку, всі учасники добре впоралися з завданням, показали хороші знання з історії міста та добре орієнтуються на місцевості». Карина з цього приводу відзначила: «Мені сподобалась організація та проведення турніру. Хоча я не місцева, але дуже цікавлюся історією міста». Марія ж розповідає: «Я брала участь у історико-топографічному турнірі протягом чотирьох років. Мені дуже пощастило, що мала нагоду цьогоріч спостерігати конкурс уже з боку суддівства».

За результатами турніру перше місце зайняла команда  ДНЗ "БЦПТО" "Національний гомін" під керівництвом Юрія Білая – випускника нашого університету. Вітаємо з перемогою!

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами Марії Тохтамиш,
студентки БДПУ, голова волонтерського сектору ГЕФ)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Система OrphusЯкщо Ви знайшли помилку на сайті, просимо повідомити про це адміністратору. Виділіть текст з помилкою та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *