Наші студенти – на фестивалі «РАВЛИК-ФЕСТ»

Із 14 по 16 вересня ц. р. студенти спеціальності «соціальна робота» брали участь у Всеукраїнському фестивалі анімації «Равлик-Фест» у якості волонтерів. Організатори заходу – Перше антикафе Бердянська «Час Є», що  вже втретє збирають у місті творчих людей і сприяють розвитку анімації по всій Україні. Цього року захід відбувся у приміщенні Бердянського художнього музею імені І. І. Бродського.

Гостей та учасників фестивалю чекала насичена триденна програма – майстер-класи, фотозони, воркшопи, презентації книг і анімаційного серіалу, спільне створення мультфільмів, арт-об'єктів, лекції професіоналів індустрії та багато іншого. Професіонали та шанувальники анімації з усієї України зібралися для обміну творчими ідеями, продуктивного та веселого проведення часу.

На відвідувачів також чекали інші зустрічі, творчі заходи та сюрпризи від організаторів фестивалю – Першого антикафе Бердянска «ЧАС Є». З показом української та світової соціальної реклами, що використовує анімацію, завітала команда міжнародного фестивалю соціальної реклами Molodiya Festival. Гості провели воркшоп «Як зробити дієву соцрекламу чи мотиваційне відео».

Нагадаємо, що студенти спеціальності «соціальна робота» під керівництвом викладачів кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти є щорічними активними учасниками фестивалю у якості волонтерів. Оскільки така діяльність для студентів є корисною як для творчої, так і професійної самореалізації.

1 2

3 4

 

Наталя Рибнікова,
студента 3-го курсу спеціальності
«соціальна робота» ФДССО
Світлини з архіву автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print