Наші студенти знову отримали стипендії від американського Фонду імені Катерини Ковшевич

IMG_7664

Понад шістнадцять років тому американка українського походження Христина Дурбак заснувала в Нью-Йорку Фонд імені своєї матері – Катерини Ковшевич, який надає стипендії обдарованим і талановитим студентам з усього світу. Наш педагогічний університет не став винятком. Протягом 5 останніх років близько ста успішних, активних і талановитих студентів БДПУ отримали Сертифікати на право оплати за навчання на суму більше півмільйона гривень.

IMG_7650

У цьому навчальному році студенти нашого університету знову завоювали право на отримання матеріальної допомоги від Фонду ім. Катерини Ковшевич. Сьогодні вранці в конференц-залі БДПУ регіональний директор Фонду, редактор газети БДПУ «Університетське Слово» Степан Герилів урочисто вручив стипендії 12 кращим студентам-контрактникам.
Степан Миколайович поділився, що в цьому навчальному році на рахунок університету зараховано більше 60-ти тисяч гривень з Фонду ім. Катерини Ковшевич.

IMG_7660

  • Для того, щоб отримати американську стипендію необхідно не тільки добре навчатися, а ще й треба мати гарну українську позицію, бути активним студентом та працювати на благо рідного університету, – завначив  Степан Герилів, вручаючи студентам  американські винагороди.

 Серед цьогорічних Стипендіатів Фонду – студентка соціально-гуманітарного факультету Ольга Старченко, студенти-журналісти  Інституту філології та соціальних комунікацій – Сергій Біленький та Валентина Ектова, факультету економіки та управління – Анастасія Дядик і Валерія Бучаста,  студенти факультету фізичного виховання Станіслав Загайнов, Ілля Жуков і Анастасія Кишко та інші.

IMG_7657 IMG_7654

«Університетське Слово»

Світлини редакції


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print
КатегоріїБез категорії