Наші, університетські «чистьохи»

У рамках п’ятої, ювілейної Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою!», приуроченої до Дня довкілля, місто Бердянськ, разом із студентам Бердянського державного педагогічного університету сьогодні, 25 квітня, вийшов на вулиці улюбленого міста на традиційний суботник.

Студенти факультету фізико-математичної і технологічної освіти прибирали Парк ім. П. П. Шмідта. Пройшовши відповідний та потрібний інструктаж, 30 молодих людей з гарним настроєм вичищали улюблене місце для прогулянок не тільки своїх, а й усіх городян. Колектив адміністративно-господарчої частини університету в повному складі прибирав територію біля 6-го корпусу БДПУ (район АКЗ), а студенти факультету фізичного виховання приводили до ладу міський стадіон «Торпедо».

Наш університет щороку бере участь у подібних акціях чистого довкілля. Цьогоріч уже понад триста студентів із різних інститутів і факультетів протягом останніх двох тижнів долучилися до добровільних «чистильників» міста: зокрема, прибирали сквер ім. А. С. Пушкіна та територію біля старого «оглядового колеса».

Чисте місто – це завжди добре: можна тепер гуляти та насолоджуватись природою, а не розкиданим сміттям. Гарна акція. Частіше б такі.

Дар’я Калюжна,
кореспондент «Університетського Слова»

Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print