Наші в Америці

29 вересня відбулася зустріч студентів із координаторами та учасниками програми студентського обміну «Work and Travel USA».

За допомогою компанії «Studenttravel», яка є провідним представником «Work and Travel USA» в Україні,  студенти з різних країн можуть поїхати влітку в Америку для того, щоб працювати та подорожувати. Детально про діяльність цієї компанії розповіла координатор програми Руслана Малолєткіна.

p_BRailQgO0

Своїм досвідом поділилися студенти 3 курсу ФФСК Павло Смирнов, Аркадій Калініченко та Лариса Кокоріна. Вони розповіли про заробітну плату, про умови проживання та праці та поділились своїми враженнями щодо подорожей. Випускниця БДПУ, яка також була учасницею програми, а зараз працює її координатором, Карина Гогунська поділилася власним досвідом. Вона розповіла про те, що студенти можуть працювати закордоном у національних парках, ресторанах, готелях, парках розваг та на пляжі.

HdPaOqW17Bo h_5sMdMeOGI

Після інформаційної частини відбувся розіграш на безкоштовну реєстрацію у програмі та знижка на 100 доларів в ній.

Наприкінці заходу директор ФФСК Ірина Глазкова порадила студентам добре подумати щодо пропозиції взяти участь у цій програмі, яка може стати для них гарним досвідом та принесе багато яскравих вражень. Також вона нагадала, що кафедра іноземних мов та методики викладання набирає студентів для курсів англійської мови, що може допомогти у підготовці до роботи закордоном.

j2wTuV5jzcU jbgJRVhymRA L8-CUbOK_aw py5UTs0Pn88

Детальну інформацію ви можете дізнатися на сайті www.studenttravel.ua або у координаторів проекту Карини Гогунської (телефон: +380635630069, +380996266739; e-mail: karyna.hohynska@studenttravel.ua) та Руслани Малолєткіної (телефон: +380635630068, +380996284853; e-mail: ruslana.malolietkina@studenttravel.ua).

Ірина Дєдушева,
студентка-журналістка
Cвітлини Руслани Малолєткіної

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print