Наші – в складі журі

До 25-ї річниці незалежності України вчителі Центру дитячої та юнацької творчості та відділ освіти Бердянська організували два конкурси, у яких брали участь діти, батьки та учнівські колективи. Всі роботи виставлялися в просторих фойє ЦДЮТ.

Так, більше 100 віночків були представлені на конкурсі «Український віночок». Це і великі інтер’єрні різноманітні за кольором та дизайнерським рішенням, і такі, що можна носити щодня, додаючи національного колориту до образу дівчини. Квіллінг, вишивка стрічками, природний матеріал, пластик осучаснювали відомий символ України.

2

А на конкурсі «Новий супергерой» були представлені малюнки, на яких діти зображували нових героїв, есе про подвиги й своє бачення появи цього героя. Для когось – це волонтер, який усе віддає людям; для когось – український солдат, мати-берегиня всієї України, тощо.

Крім того, стінах ЦДЮТ почався міський етап обласного конкурсу декоративно-прикладного мистецтва «Знай та люби свій край». На виставці представлені роботи учнів усіх загальноосвітніх закладів міста та гуртківців станції юннатів.

1

До складу авторитетного журі, окрім методиста відділу освіти Світлани Васильєвої та директора Бердянського художнього музею імені І. І. Бродського Марини Бучакчийської входили й наші, університетські – старший викладач кафедри початкової освіти Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв, член Національної Спілки художників України Тетяна Володько та  вчительки образотворчого мистецтва школи–інтернату – студентка 5 курсу цього ж інституту Антоніна Шевченко, які впродовж декількох годин визначали найбільш талановитих конкурсантів. 23 березня ц. р. проходило урочисте нагородження переможців.

«Університетське Слово»
Світлини з сайту:
http://pro.berdyansk.biz

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print