Наші – в справедливій суддівській команді

Із 13 по 14 ц. р. члени волонтерського загону «Палітра добра» (керівник: к. п. н., доцент Тургенєва А. О.), здобувачі вищої освіти зі спеціальностей «Соціальна робота», «Дошкільна освіта» та «Логопедія» брали активну участь у підготовці та проведенні щорічного міського чемпіонату «Поповзом» у якості волонтерів. Цей масовий та видовищний захід був організований командою «Корпорації Позитиву» під керівництвом Люсьєни Лук’янченко.

«Поповзом» – унікальний проект, який об’єднує, дарує радість спілкування та нових знайомств, прищеплює любов до спорту з раннього дитинства.  Вже декілька років поспіль наймолодші жителі Бердянська мають змогу взяти участь у перегонах зі швидкісного повзання, ходьби і бігу, а батьки – позмагатись у цікавих конкурсах. До справедливої суддівської команди входили викладачі кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти БДПУ Анастасія Тургенєва та Сергій Улюкаєв.

У перший день чемпіонату брали участь крихітки віком від 7  до 12 місяців (їх завданням було поповзом подолати дистанцію у п’ять метрів), а другий день був присвячений змаганням дітей віком від 12 до 24 місяців (їм довелося долати дистанцію в 7 метрів), а також проведенню додаткових конкурсів: «Найшвидша мама», «Найшвидший тато», «Fashion look» «Найкреативніша група підтримки».

Люблячі батьки заздалегідь готувались до цього заходу, розробляючи оригінальні костюми, плакати, створювали цікаві фото з теми «Підготовка до змагань», були активними учасниками конкурсів. Для комфорту та гарного настрою дітей були створені цікаві фото-зони, куточок для ігор, проводились розвиваючі майстер-класи, працювали аніматори.

Усі учасники були нагороджені різноманітними подарунками, ніхто не залишився без уваги. Загалом день видався дуже чудовим, наповненим яскравими барвами, кожен зміг отримати заряд щастя, добра та позитивних емоцій, а головне – отримати задоволення від чемпіонату.

Заходи такого формату сприяють отриманню здобувачами вищої освіти досвіду спілкування з дітьми раннього віку та їх батьками, формують навички роботи у команді, планування цікавих заходів, розвивають увагу, креативне мислення, відповідальність.

Висловлюємо подяку команді «Корпорації позитиву» за чудову можливість долучитись до доброї та цікавої справи!

Наталя Рибнікова,
здобувач вищої освіти зі спеціальності «Соціальна робота»
ФДССО

 

Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print