Нашим хореографам – хвала!

хореографи фото

 

Наприкінці березня викладачі та студенти БДПУ спеціальності «Хореографія» брали участь відразу в трьох масштабних заходах, які проводилися в Херсоні. На Всеукраїнських конкурсах університетські танцюристи зайняли призові місця й повернулися додому з нагородами.

У перший день на Всеукраїнській науково-практичній конференції «Проблеми і перспективи розвитку хореографічного мистецтва в системі вищої освіти» взяли участь педагоги й магістранти університету. Старший викладач Юлія Тараненко виступила з доповіддю, розповідаючи майбутнім учителям-хореографам про роботу з дітьми та в підготовці юних майстрів танцю. У рамках конференції представники БДПУ відвідали клас-концерти з дисциплін: «Сучасний танець», «Народний сценічний танець», «Сучасна інтерпретація фольклору». Цього ж дня, 25 березня, студенти старших курсів стали учасницями восьмого Всеукраїнського конкурсу молодих балетмейстерів. Дівчата представили власні творчі постановки під назвами «Монолог її душі» і «Каяття». Серед 22 конкурсантів з інших міст студентка 5 курсу БДПУ Євгенія Марченко посіла перше місце в номінації «Сучасна хореографія», а друга учасниця – магістрант БДПУ Діана Кориневич – отримала диплом за оригінальне розкриття теми з хореографічної майстерності.

Наступного дня студенти молодших курсів – вихованці ансамблів народного танцю «Калина» та естрадного танцю «МарЛен» взяли участь у дев'ятому Всеукраїнському конкурсі-фестивалі хореографічних колективів «Натхнення». Серед більш ніж сотні номерів, які підготували учасники з Києва, Херсона, Полтави, Харкова, Одеси, наші студенти-хореографи зайняли призові місця. Переможцями в номінації «Сучасна інтерпретація фольклору» став колектив «МарЛен» – 1 місце. А в номінації «Народна хореографія» ансамбль «Калина» зайняв 2 місце.

За відмінну професійну підготовку студенти, в першу чергу, вдячні своїм викладачам – Олені Мартиненко, Тетяні Сердюк, Юлії Тараненко, Руслану Павленку. Додому всі учасники привезли багаж відмінного настрою й натхнення для подальших творчих перемог. Викладачі та студенти висловлюють подяку народному депутату України Олександру Пономарьову, завдяки якому наші хореографи змогли поїхати на ці відповідальні конкурси.

«УС» (за матеріалами та світлинами сайту: 
(http://pro.berdyansk.biz/content.php?id=35663#.VwAbUF9jOqk.facebook)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print