Наступна перемога вчених БДПУ

В квітні вчені кафедри фізики посіли 2-ге місце в конкурсі наукових мікрофотографій 2016 JEOL SEM/TEM/EPMA Image Contest.

1

Асистент кафедри фізики Сімченко Сергій Володимировичем посів 1-ше місце в травневому турі цього ж конкурсу, він проводить прикладні фізичні дослідження в напрямку, що тісно пов’язаний з нанотехнологіями, отриманням та вивченням фізичних і електрофізичних властивостей нанорозмірних об’єктів. Молодий вчений має ряд міжнародних публікацій в рейтингових наукових журналах, результати його досліджень регулярно доповідаються на міжнародних конференціях в США, Румунії, Польщі та ін..

2

Подана робота – «Asters» («айстри») відібрана серед багатьох робіт представлених вченими з усього світу. А от серед переможців представник з України, з нашого університету, вперше в історії конкурсу. По це було відмічено журі, котре оцінювало подані роботи.

3

Детальну інформацію про представлену морфологію та про конкурс можна переглянути за посиланням http://www.jeolusa.com/HOME/Misc/JEOL-USA-Image-Contest-Entries-Winners.

Колектив кафедри бажає Сергію Володимировичу натхнення та подальших наукових успіхів.

Валерій Кідалов,
доктор фізико-математичних наук, 
професор, завідувач кафедри фізики БДПУ 
Світлини з архіву факультету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print