Наукові здобутки майбутніх учителів фізики та математики

Сьогодні, 13 травня, в рамках Днів Науки БДПУ на кафедрі методики викладання фізико-математичних дисциплін та інформаційних технологій у навчанні майбутні фахівці в галузі часткових методик представили свої наукові здобутки. Доповіді студентів були об’єднані актуальною темою «Методика викладання фізико-математичних дисциплін: інновації часткових дидактик». Двадцять майбутніх науковців обговорювали питання впровадження інноваційних технологій в освітній процес.

DSCF2255

Цього року на секціях виступили не тільки студенти факультету фізико-математичної і технологічної освіти, але й інших факультетів та інститутів БДПУ.

Крім того, в обговоренні питань часткових дидактик фізико-математичних дисциплін взяли участь студенти та магістранти Мелітопольського відокремленого підрозділу Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій, науковою роботою яких керує викладач ВСП БКТДАУ Артем Барканов. Як зазначила завідувач кафедри, професор Наталя Сосницька: «Важливою компонентою наукової роботи є обмін досвідом та передовими практиками впровадження інноваційних технологій в освітній процес. Сучасна система освіти розгортає перед студентами, які прагнуть знань, великі можливості. Так, доброю традицією стає налагодження співпраці між нашим університетом і навчальними закладами Бердянська та інших міст».

DSCF2245

Студенти та магістранти виступили з доповідями за наступними напрямками: розвиток асоціативного мислення студентів-фізиків при вивченні англійської мови, використання ІКТ у підготовці майбутніх вчителів математики, методичні аспекти проведення інтегрованих уроків математики і біології, використання кейс-методу під час навчання математики, формування наочно-образного мислення студентів-фізиків, технологія проектної діяльності при навчанні фізики тощо.

Доповіді студентів було відзначено Грамотами декана ФФМТО, кращі доповіді – подяками ректора БДПУ.

Бажаємо нашим юним науковцям подальших творчих успіхів та натхнення.

Яна Сичікова,
заступник декана ФФМТО

з наукової та міжнародної діяльності
Світлини з архіву факультету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print