Науковці – про проблеми якості життя…

У приміщенні Компетентнісного центру інклюзивної освіти БДПУ 8 грудня ц. р. відбулася Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Сучасні проблеми забезпечення якості життя в глобалізованому світі». Учасниками пленарного засідання конференції були науковці трьох вищих навчальних закладів: Бердянського державного педагогічного університету, Донбаського державного педагогічного університету та Вищої школи управління і адміністрації в Ополє (Польща). Зв'язок між учасниками конференції відбувався через Skype.

У ході обговорення сучасних проблем забезпечення якості життя польські науковці  підняли питання, присвячені методам вирішення транспортних проблем (д-р Владислав Ворналкевич), факторам конкурентоспроможності Опольського воєводства (д-р Івона Мстовська), профілактичним компетенціям вчителів (д-р Славомир Шліва). 

Picture 2

Доповідачі з Донбаського державного педагогічного університету (ДДПУ) свої виступи присвятили проблемам висвітлення якості життя в сучасних дослідженнях (к. псих. н. Ірина Остополець, Ірина Бойко) та життєздатності особистості як соціально-психологічного феномену (к. псих. н. Інесса Сергєєва, к. пед. н. Сергій Фатальчук). 

Від нашого університету на пленарному засіданні в обговоренні проблематики конференції взяли участь: Руслан Літус («Характеристика засобів та методів розвитку силових здібностей у юнаків старшого шкільного віку»), к. е. н. Олена Токаренко («Санаторно-курортне лікування як чинник забезпечення якості життя населення») та к. е. н. Тетяна Несторенко («Вплив переміщених університетів на якість життя населення»).

Picture 1 Picture 3

Завдяки подібності української та польської мов між учасниками конференції з різних країн не існувало мовних бар’єрів.

Після закінчення пленарного засідання обговорення різноманітних аспектів забезпечення якості життя відбулося в кожному виші-партнері в окремих секціях.  

Організація та проведення конференції відбулися у рамках реалізації угод про співробітництво: між БДПУ і ДДПУ та між БДПУ і ВШУіА в Ополє. 

Організатори конференції щиро вдячні керівництву факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти за надання можливості використання приміщення та обладнання Компетентнісного центру інклюзивної освіти для проведення інтернет-конференції. 

Тетяна Несторенко,
 к. е. н.,  доцент кафедри економіки підприємства 
та економічної теорії,
член організаційного комітету конференції
Світлини Дар’ї Светенко


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Один коментар до “Науковці – про проблеми якості життя…”

  1. такі конференції і зустрічі необхідні для підвищення рівня спеціалістів у нашій країні, а також демонстрації досягнень молодих вчених.

Коментарі закриті.