Науковці звітували, отримували нагороди…

Уже стало доброю університетською  традицією в травні підбивати підсумки наукової діяльності викладачів та студентів й висвітлювати її позитивні тенденції. Упродовж тижня з 15 по 19 травня ц. р.  університеті проходили Дні науки в межах XІ Всеукраїнського фестивалю науки.

До Днів науки видано програму наукової конференції студентів, у якій представлено план проведення студентських Днів науки та теми доповідей студентів кожної секції, на сайті університету розміщено “Збірник тез наукових доповідей студентів Бердянського державного педагогічного університету”. 15-17 травня на кафедрах університету проводилися наукові семінари, круглі столи викладачів БДПУ.

Сьогодні, 18 травня,  в актовій залі головного корпусу університету відбувся урочистий захід з нагоди професійного свята всіх науковців. З вітальним словом виступили: ректор БДПУ, професор Ігор Богданов, перший проректор БДПУ, професор Ольга Гуренко, Надзвичайний та повноважний Посол Республіки Болгарії в Україні пан Красімір Мінчев, професор Кампус-Лінк університету (Рим, Італія), почесний професор БДПУ Алессандро Фігус.

_DSC3165 _DSC3158 _DSC3133 _DSC3121

_DSC3110 _DSC3079 _DSC3067 _DSC3038

_DSC3024 _DSC3012 _DSC2988 _DSC2965

Лідери університетського рейтингу наукової діяльності – гуманітарно-економічний факультет, факультет філології та соціальних комунікацій та факультет фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти презентували результати наукової діяльності за 2016 рік. Кращі науковці університету за підсумками 2016 року нагороджені відомчими (міністерськими) відзнаками, грамотами обласної ради, міського голови, медалями «За вагомий внесок у розвиток м. Бердянська», почесними грамотами, грамотами та подяками ректора БДПУ.

Понад 80 студентів БДПУ відзначені грамотами ректора за високі досягнення, здобуті у ІІ турі Всеукраїнських студентських олімпіад та за кращі наукові студентські роботи у Всеукраїнському конкурсі з природничих, технічних і гуманітарних наук, за активну участь у науковій роботі.

Яскравим завершенням Днів науки в БДПУ став звітний концерт колективів кафедр музичного виховання та хореографії (див. світлини).

ф2 ф3

ф4 ф5

«Університетське Слово»
Світлини Павла Тєлькі
(Студклуб)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print