Науковий брифінг «Біорізноманіття Північного Приазов’я та його збереження»

Учора, 14 травня, в аудиторії 145 було проведено науковий брифінг «Біорізноманіття Північного Приазов’я та його збереження», присвячений «Міжнародному дню біорізноманіття» та «Європейському дню парків», який проходив у межах днів науки БДПУ.

 Його організувала кафедра основ здоров’я, фізичної реабілітації та екології за підтримки ректорату БДПУ, деканату факультету фізичного виховання та Ради молодих учених БДПУ. Зустріч була влаштована в межах двостороннього договору про співпрацю між БДПУ та Приазовським НПП.

Організатори висловлюють глибоку вдячність ректору БДПУ, професору Ігорю Богданову, голові первинної профспілкової організації БДПУ, депутату Бердянської міської ради, доценту Віталію Лолі, проректору з науково-педагогічної роботи, доценту Вікторії Ліпич, директору Приазовського національного природного парку Дмитру Воловику, начальнику наукового відділу Приазовського національного природного парку Наталії Барабосі, а також декану факультету фізичного виховання, професору Сергію Кюшнірюку, декану факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти, професору Ларисі Казанцевій, декану факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв, професору, Людмилі Коваль, декану факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти, професору Вікторії Жигірь, декану факультету філології та соціальних комунікацій, професору Ірині Глазковій, завідувачу кафедри основ здоров’я, фізичної реабілітації та екології, доценту Світлані Хатунцевій та директору Бердянського економіко-гуманітарного коледжу Ірині Макаровій, які згуртували студентів і викладачів для участі у науковому брифінгу.

На свято зійшлося чимало гостей, серед яких були студенти і викладачі університету та економіко-гуманітарного коледжу БДПУ, представники Приазовського національного природного парку (ПНПП) (Антоновський О. Г. – заступник начальника наукового відділу ПНПП, Коломоєць О. В. – Інспектор І категорії з охорони природо-заповідного фонду Бердянського природоохоронного науково-дослідного відділення Приазовського НПП). Крім того, на захід були запрошені Дуленко С. Д. ‒ науковий співробітник відділу природи Бердянського краєзнавчого музею, Немченко Г. О. – керівник гуртків «Юні охоронці природи» і «Екологічне краєзнавство» будинку дитячої та юнацької творчості «Центру розвитку дітей та молоді» відділу освіти виконавчого комітету Бердянської міської ради Запорізької області, Грунтковська Т. Г. – викладач Бердянського економіко-гуманітарного коледжу. Також на дійство завітав секретар громадської організації «За майбутнє Бердянської Коси» який активно долучився до роботи брифінгу.

Із привітальними словами виступили Олександр Антоновський та Світлана Хатунцева, яка, зокрема,  розповіла про відкриття нової перспективної професії 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) та побажала досягнути поставленої мети наукового брифінгу – підвищити рівень екологічної свідомості студентської молоді та професорсько-викладацького складу БДПУ і БЕГК.   

Після лекції-презентації «Птахи кар’єрів, берегових обривів та їх охорона» представника ПНПП Олександра Антоновського та доповіді на тему «Біорізноманіття північного Приазов’я та його збереження» розпочалося активне обговорення. Велика кількість запитань свідчила про зацікавленість аудиторії цією темою. Крім того, запитання були адресовані й Інспектору І категорії з охорони природо-заповідного фонду БПОНДВ Приазовського НПП Коломойцю О. В., який професійно давав вичерпні відповіді.

                По закінченню брифінгу Антоновському О. Г. та Коломойцю О. В. були вручені подяки від ректора БДПУ Ігоря Богданова.

Науковий брифінг провів, підбив підсумки та виступив із заключним словом заступник декана факультету фізичного виховання з наукової роботи та міжнародної діяльності, кандидат біологічних наук, доцент кафедри основ здоров’я, фізичної реабілітації та екології Віталій Гнатюк.

_DSC5381 _DSC8130

_DSC8138 _DSC8142

  IMG_20180514_113445 IMG_20180514_123651

_DSC8146 _Біорізноманіття - заставка

IMG_20180514_120834 Подяка наукивй брифінг -2 Подяка наукивй брифінг 2018 -1

 

«Університетське Сово»
(за матеріалами та світлинами Віталія Гнатюка)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print