Науковий «марафон»: на п’єдесталі

Наука – річ не одноденна і не буденна. Це activity, що у категоріях хронотопу займає значний часовий і просторовий відрізок, вимагаючи від вченого концентрації інтелекту, волі та самодисципліни на цей період. Це справжній марафон, а не спринт. 

Під час Днів науки кафедра іноземних мов і методики викладання підбила підсумки свого цьогорічного наукового «марафону». Тож, вшановуємо призерів!

фото 3

Колектив кафедри іноземних мов і методики викладання отримав Грамоту БДПУ за високі досягнення в міжнародній діяльності, а завідувач кафедри Шиманович Ірина Вікторівна  була нагороджена Нагрудним знаком «Відмінник освіти». П’ятеро викладачів відзначені такими грамотами і подяками:

Глазкова Ірина Яківна – Грамота БДПУ за активну участь у міжнародній діяльності

Каліберда Оксана Олександрівна – Грамота голови Бердянської міської ради за сумлінну працю, досягнення у професійній діяльності та з нагоди Всесвітнього дня науки

Кондратьєва Олена Михайлівна – Грамота Запорізької облдержадміністрації за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів, плідну науково-педагогічну діяльність вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, упровадження в освітній процес досягнень науки, техніки, передового педагогічного досвіду та з нагоди Днів науки та Грамота БДПУ за захист кандидатської дисертації

Панова Наталія Юріївна – Почесна грамота БДПУ за захист докторської дисертації

Прядко Юлія Павлівна – Грамота БДПУ за захист кандидатської дисертації та Подяка Запорізького національного університету за підготовку студентки до участі у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт за напрямом «Слов’янські мови та літератури».

фото2

Семеро студентів-германістів отримали Подяки ректора за активну наукову діяльність і активну участь у міжнародній діяльності: 

Бабій Аліна (4 курс)

Єсіпова Анастасія (2 курс)

Кальма Марія (2 курс)

Сухарєва Анна (3 курс)

Татарін Володимир (1 курс) 

Тунік Ганна (1 курс)

Фірсова Марина (2 курс)

Також Грамотою ректора за активну наукову діяльність відзначено студентку 3 курсу Попівщую Вікторію.

Ці відзнаки викладачів та студентів є результатом тривалої наукової праці, узагальнення якої відбулося на засіданнях наукового семінару «Сучасні технології викладання іноземних мов» та студентських секцій «Актуальні проблеми методики викладання іноземних мов» і «Актуальні проблеми іноземної філології». Кількість учасників і тематику доповідей представлено у діаграмах.

Кількість учасників

Тематика доповідей

Тематика доповідей

Найкращими доповідачами на засіданнях студентських секцій визнано студентку 3 курсу факультету філології та соціальних комунікацій Ганну Іванісову і студентку 6 курсу гуманітарно-економічного факультету Анастасію Ліконцеву (секція «Актуальні проблеми методики викладання іноземних мов»), а також студенток 4 курсу факультету філології та соціальних комунікацій Карину Бикадорову, Катерину Дяченко, Єлизавету Перелигіну (секція «Актуальні проблеми іноземної філології»). Крім того, одним з найцікавіших став виступ студентки 2 курсу факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти Ольги Бородавки, яка представила свою доповідь у форматі відео-презентації.

Вітаємо усіх переможців наукового «марафону» та бажаємо натхнення у подальшій дослідницькій діяльності та успішного проходження наступних її етапів!

За матеріалами кафедри іноземних мов і
методики викладання
Сторінка кафедри ІММВ на Фейсбуці


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print