Науковий семінар в Економічному університеті (Братислава)

На факультеті міжнародних відносин Економічного університету в Братиславі (Словаччина) 8 листопада ц. р. відбувся науковий семінар, взяти участь в якому була запрошена кандидат економічних  наук, доцент кафедри економіки підприємства та економічної теорії БДПУ Тетяна Несторенко.

Семінар проводився в рамках тижня стійкого розвитку в Економічному університеті в Братиславі. На науковому семінарі розглядалися різні аспекти двох актуальних проблем: «Цілі сталого розвитку: Порядок денний до 2030 року» та «Чи відображає екологічна дипломатія нові виклики щодо зміни клімату?».

На семінарі була представлена спільна робота проф. В. Гонди та доц. Т. Несторенко «Lifelong learning in EU countries and non-EU countries: case of Slovakia and Ukraine», в якій розглянуто спільні та відмінні риси в організації процесу навчання протягом усього життя в країнах-членах ЄС та країнах, що не входять в ЄС (на прикладі Словаччини та України).

Збірник наукових статей, що буде опублікований за результатами роботи семінару, організатори планують відіслати на індексування у базі даних Web of Science.

Picture 1 Picture 3

«Університетське Слово»
(за матеріалами гуманітарно-економічного факультету)

Світлини Тетяна Несторенко

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print