Науковий онлайн простір

Робота у діджиталізованому просторі для наукових працівників вже не у новизну, саме тому традиційні дні науки у Бердянському державному педагогічному університету відбулися онлайн.

Викладачі кафедри психології разом із здобувачами вищої освіти спеціальності 053 Психологія, підготували заходи, що проводилися дистанційно, але не менш плідно.

12 травня відбулося засідання студентської наукової секції «Сучасні орієнтири психологічної науки: традиції, досвід, інновації», на якій було висвітлено результати студентських досліджень з актуальних проблем психології. Здобувачі освіти захищали власні наукові здобутки з різноманітної психологічної тематики, а саме: психологічне здоров’я молоді, розвиток емоційного інтелекту, мобінг в освіті, міжособистісні стосунки підлітків, анімалотерапія з гіперактивними дітьми, основні поглиначі часу студентів першокурсників тощо.

За результатами конференції доповідачі були відмічені грамотами: за практичну значимість наукового-дослідження – Буркут Тетяну (3 курс, заочна форма навчання); за психологічну ерудованість – Якушеву Ганну; за нестандартність викладу матеріалу – Цимбалюка Кирила (1 курс, денна форма навчання) та за кращу наукову доповідь – Клішко Юлію (3 курс, денна форма навчання).

Інноваційною формою науково-практичної роботи було проведення здобувачами вищої освіти 4 курсу вебінару «Поради психолога: як зберегти психічне здоров’я у стресовій ситуації» для всіх бажаючих. Ведучих – Дар’ю Павленко та Ірину Стратулат нагороджено грамотами БДПУ за професійну спрямованість їх онлайн-розробки.

В останні дні наукового тижня відбувся онлайн майстер-клас Вікторії Федорик за темою «Майстерня душевної краси» для здобувачів освіти 1-4 курсів, де учасники мали змогу визначити рівень задоволення власних базових потреб, ступінь балансу тіла, розуму та душі; віднайти способи, які підтримуватимуть душевний спокій та психічне здоров’я.

А завершенням фестивалю науки було проведення круглого столу викладачів кафедри психології за темою «Трансформація життєвих перспектив особистості: онтогенетичний аспект» (платформа ZOOM), де були окреслені перспективи подальших наукових досліджень викладачів кафедри психології.

Вимоги часу розширюють можливості проведення Днів науки, залучаючи усіх тих, хто активно займається науково-дослідницькою діяльністю, прагне виявляти свої творчі здібності, висвітлювати свої наукові здобутки.

Кафедра психології

Бердянського державного педагогічного університету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print