Навчальна бременська майстерня

З 30 вересня по 03 жовтня в Університеті Бремен (Німеччина)
у межах реалізації спільного європейського проекту ТЕМПУС-IV

«Підготовка педагогів та освітніх менеджерів до роботи з гетерогенними групами й організаціями» була організована навчальна майстерня для координаторів проекту у вишах-партнерах з питань розробки програм навчальних модулів на основі компетентнісного підходу за європейським зразком. У роботі майстерні взяла участь координатор проекту в Бердянському державному педагогічному університеті доцент Ольга Гуренко (див. світлини).

Перед учасниками майстерні виступали проректор Університету Бремен проф. Ясемін Каракаш-оглу, проф. Марк Тілен, доктор Крістоф Фантіні, Катя Багінскі, які поділилися досвідом розробки й реалізації навчальних програм полікультурного спрямування у вишах Німеччини. Крім того була організована екскурсія до школи м. Бремен, де навчаються діти-мігранти (див. світлини).

Унаслідок плідної групової роботи учасники майстерні розробили структуру, зміст програм навчальних модулів для бакалаврату, магістратури й системи підвищення кваліфікації й успішно презентували одержані результати.

Родзинкою перебування в м. Бремені була екскурсія старовинним містом, де учасники майстерні мали змогу поринути в атмосферу середньовіччя та милуватися пам’ятками архітектури (див. світлини).

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами,
наданими Ольгою Гуренко)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print