Навчальна телестудія для підготовки журналістів

У четвер, 3 серпня 2017 року, між Бердянським державним педагогічним університетом та Фондом розвитку ЗМІ Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні було підписано угоду щодо реалізації на базі кафедри соціальних комунікацій факультету філології та соціальних комунікацій грантового проекту SUP30017GR0101 «Навчальна телестудія медіацентру Бердянського державного педагогічного університету». Керівник проекту – канд. наук із соц. ком., доцент, завідувач кафедри соціальних комунікацій Анастасія Носко.

Проект розрахований на рік і розпочнеться 1 вересня 2017 року. Його мета – створення студентської навчальної телестудії, яка слугуватиме базою для якісної підготовки тележурналістів. У межах проекту реалізуватиметься і програма впровадження медіаосвіти та медіаграмотності, поширення мирної риторики, інтеграції переміщених осіб з числа студентів БДПУ, навчання студентської молоді журналістської етики, толерантності, дотримання професійних стандартів.

Завдяки гранту вищий навчальний заклад матиме змогу значно розширити потужності власного медіацентру, який включає: навчальну лабораторію радіожурналістики, навчальну фотолабораторію, редакцію газети «Університетське слово» та видавничий відділ. Кошти гранту будуть спрямовані на придбання необхідного телевізійного обладнання, залучення високопрофесійних журналістів-практиків для проведення тренінгів та майстер-класів, створення умов для професійного розвитку студентів-журналістів безпосередньо під час навчання. У найближчому майбутньому ресурси телестудії дозволять виготовляти телепродукт, який транслюватиметься на платформі спеціально розробленого сайту. Студенти матимуть змогу реалізовувати авторські телепроекти, а також робити спільні проекти із місцевими телеканалами.

Необхідно зазначити, що Бердянський державний педагогічний університет вже вдруге отримує грант від Фонду розвитку ЗМІ Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні. Так, у 2010–2011 рр. на базі кафедри соціальних комунікацій успішно виконувався грант SUP30010GR284 «Розвиток та сучасне технічне оснащення лабораторії радіожурналістики БДПУ для підвищення якості навчання студентів-журналістів».

SDS-TV-new-2

Кафедра соціальних комунікацій


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print