Навчання через щастя: ми знаємо як

 23–26 вересня 2019 р. у м. Київ Міністерством освіти і науки України спільно з проєктом «Фінська підтримка реформи української школи» («Навчаємось разом») було проведено інтенсивний курс «Педагогіка початкової школи: фінський досвід», розроблений з урахуванням концепції «Нова українська школа». У названому заході взяли участь 72 викладача  вітчизняних закладів вищої освіти. Бердянський державний педагогічний  університет представляли декан факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв д. пед. н., проф. Л.В. Коваль і к. пед. н., доц. кафедри початкової освіти Л. В. Чемоніна.

Під час проходження тренінгу наші колежанки мали змогу ознайомитись із фінською системою шкільної освіти, особливостями здійснення інклюзивної освіти, різноманітними методами позитивного навчання й інструментами оцінювання навчальних досягнень учнів у Фінляндії.

Учасники чотириденного інтенсивного курсу були залучені до різних видів діяльності – фронтальної, індивідуальної та групової, – що дозволило їм не тільки підвищити власний професійний розвиток, а й оволодіти практичним інструментарієм для проведення тренінгів і викладання.

 

За матеріалами катедри початкової освіти
Фотографії з архіву катедри початкової освіти

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print