Навчатись і не зупинятись!

Викладачі кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти А. Тургенєва, А. Попова та студентка спеціальності «соціальна робота» Н. Рибнікова 8-9 вересня ц. р. брали участь у дводенному тренінг-марафоні «Відео для громадських активістів» у рамках проекту «Комунікація як інструмент єднання громади» ГО «Пролісок Бердянськ».

Метою тренінгу було навчити громадських активістів міста Бердянська, викладачів, студентів та усіх небайдужих до соціальної проблематики працювати з різними відео редакторами, створювати стріми, організовувати вебінари та залучати якомога більше людей робити гарні справи для розвитку свого міста.

У ході роботи на тренінгу учасники отримали не тільки багато цікавої та корисної інформації, але і мали змогу відразу відпрацювати навички, шляхом створення відео сюжетів, соціальних роликів та стрімів на актуальну соціальну проблематику.

Не забували викладачі кафедри поєднувати приємне і корисне під час навчання на тренінгу. Разом із громадськими активістами міста Бердянська був створений невеликий профорієнтаційний відеоролик «I LOVE BDPU», який можна переглянути за посиланням на сторінці кафедри у соціальні мережі Facebook https://www.facebook.com/socialna.robota/?modal=admin_todo_tour.

Дякуємо організаторам тренінгу, зокрема Івану Харченку, за можливість долучитися до нових знань, які неодмінно стануть у нагоді викладачам і студентам.

 2 3

5 1

 

Анастасія Попова,
старший викладач кафедри
соціальної роботи та інклюзивної освіти
ФДССО
Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print