Навіть Джеймсу Бонду нічого не дісталося б від Фонду,

а студентам БДПУ дісталося!

Про це сьогодні говорили викладачі, студенти та представники американського Фонду імені К. Ковшевич у конференц-залі університету.

Розповідає студентка-журналістка Інституту філології та соціальних комунікацій, стипендіатка Фонду Аліна Голованова

Найперше, про Фонд: його заснувала майже 15 років тому американка українського походження п. Христина Дурбак, завдяки якому вже сотні українських студентів отримали кошти для оплати за навчання в вишах. Лише студенти нашого університету, а їх уже більше 60-и, за роки існування регіонального відділення в Бердянську, яким керує редактор газети БДПУ Степан Герилів, отримали від Фонду майже 300 тисяч гривень.

І ось до Бердянська завітав офіційний представник Фонду, директор Нью-Йоркського відділення Микола Максимів, який спочатку мав зустріч із ректором університету, професором Вікторією Зарвою, а згодом – із викладачами та студентами-стипендіатами. Завідувач навчальною археологічною лабораторією, кандидат історичних наук, доцент Валентина Папанова, завідувач кафедри соціальних комунікацій Юлія Мельнікова, старший викладач цієї кафедри Анастасія Носко, заступник декана з навчальної роботи факультету економіки та управління Яна Глазова, університетські стипендіати Фонду Вікторія Лутчак, Арсеній Голик, Уляна Єгорова не тільки щиро дякували пану Миколі та засновниці Фонду п. Христині Дурбак за всі хороші справи, а й дарували власноруч виготовлені сувеніри, співали українські пісні під музичним супроводом народного ансамблю народних інструментів (керівник – Павло Косенко). Щиросердність, невимушеність, простота в спілкуванні зворушили нью-йоркського гостя. У своєму виступі Микола Максимів пообіцяв студентам й надалі фінансово підтримувати успішних, талановитих та обдарованих студентів.

…Мала можливість виступити під час зустрічі й я, як наймолодша стипендіатка Фонду, й щиро подякувати його засновникам за віру в добро, людяність, безкорисливість добрих та чесних людей з далекої Америки.

На світлинах Олександра Степаненка та редакції:
нью-йоркський гість Микола Максимів у БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print