Не тільки тиради з Верховної Ради

Вони (тиради) – від минулорічної випускниці БДПУ, а сьогодні – активної учасниці Програма стажування у Верховній Раді України Вікторії Лутчак. Активної, бо Вікторія не один раз уже розповідала на нашому сайті про цікаве життя в столиці. Ось що знову пише дівчина редакції газети «Університетське Слово»: «Вже пройшло 5 місяців стажування у Верховній Раді. Життя дуже насичене. Кожен день приносить багато нового. Починаючи від корисних практичних навичок, закінчуючи постійним різноманітним спектром можливостей брати участь у різних заходах. Навчання в БДПУ завжди буде в моєму житті особливим, бо отримані в університеті знання, є для мене безцінним підґрунтям у нинішньому стажуванні. Дуже вдячна всім викладачам університету, ІФСК і, звичайно, рідної кафедри соціальних комунікацій…».

5 2 3

Більш детальніше про п`ятимісячне перебування Вікторії Лутчак можна дізнатися за такими посиланнями: http://radaprogram.org/radanews, http://www.interns.org.ua.

…І ще: Вікторія запропонувала організувати групу студентів нашого університету для поїздки до столиці, де буде можливість відвідати пленарне засідання Верховної Ради, ознайомитися з умовами навчання теперішніх верхрадівських стажерів, як потрапити й їм до наступної групи інтернів… Ініціативу Вікторії Лутчак підтримали в ректораті, профспілковому комітеті та, звичайно, в редакції «Університетського Слова».

Щодо поїздки до Києва звертайтеся до своїх директоратів та деканатів.

«Університетське Слово»
Світлини з архіву Вікторії Лутчак


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print