Не втрачайте шансу!

Адміністрація Президента України та громадська організація «Ліга інтернів» оголошують конкурс на участь у ПРОГРАМІ СТАЖУВАННЯ В АДМІНІСТРАЦІЇ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ в 2016 році

Відповідно до Меморандуму про співпрацю між Адміністрацією Президента України та громадською організацією «Ліга інтернів» оголошуємо конкурс на участь у Програмі стажування в Адміністрації Президента України в 2016 році.

БУДІВЛЯ АП

ПРО ПРОГРАМУ СТАЖУВАННЯ

Мета Програми – надання можливості молодим фахівцям долучитися до роботи в органах державної влади та здобути практичний досвід на державній службі в Адміністрації Президента України.

В інтернів буде можливість узяти безпосередню участь у нормотворчому процесі та процесах прийняття державних рішень, набути досвіду роботи в органах державної влади, що створить передумови для їх професійного зростання й успішної діяльності у публічному секторі.

Учасники Програми – інтерни – протягом 6 місяців проходитимуть стажування в структурних підрозділах Адміністрації Президента України.

Протягом періоду стажування вони будуть працювати з фахівцями Адміністрації Президента України…

…Повна інформація тут: http://interns.org.ua/content/ogolosheno-konkurs-na-uchast-u-programi-stazhuvannya-v-administraciyi-prezydenta-ukrayiny-v.

П. С. Якщо виникнуть питання, звертайтеся до редакції газети.

«Університетське Слово»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print