Неформальна освіта майбутніх соціальних педагогів

За ініціативи викладачів кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти БДПУ Анастасії Тургенєвої та Катерини Петровської в рамках співпраці з громадською ініціативою «Нова надія» (лідерка Наді Волкова) 11-12 березня в першому антикафе «Час Є!» відбувся тренінг «Неформальна освіта як інструмент професійного волонтерства». Захід проходив в рамках навчальної програми «Молодіжний працівник», що є ініціативою Німецького товариства міжнародного співробітництва «Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» проекту «Психосоціальна підтримка та вирішення конфліктів». Модераторами тренінгу виступили Олександра Безручко та Альберт Лалабеков, представники ГО «Ортега-і-Гассет».

eD5MtY2nqLA iI8_FtlP9Xw

Активними учасниками заходу стали студенти 1-5 курсів спеціальності соціальна педагогіка та соціальна робота, активісти волонтерського загону «Палітра добра». Учасники та учасниці тренінгу активно проявляли себе, актуалізували свої знання з теми волонтерський рух, міжнародне волонтерство, професійне волонтерство, військове волонтерство тощо.

oujjmwsF_rE wQDCNaf1usQ

Протягом двох днів студенти занурились у світ неформальної освіти та волонтерства, познайомились та потоваришували з новими людьми, отримали методичні матеріали з даної теми та сертифікати, провели час з користю в теплій компанії та позитивній атмосфері.

Анастасія Лебедєва,
студентка 3 курсу ФДССО
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print