Нехай панує в серці казка!

У народі кажуть, що взимку скільки днів – стільки й свят. Найбільше свято – Новий рік. А одним з найбажаніших для дітей було свято Миколая.

У ці дні в кожен дім навідується диво, але головне щоб це диво було у кожного з нас в серці.

Студенти-логопеди Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти БДПУ, зрощуючи любов у своїх серцях до кожної особливої дитини, завжди шукають стежки до їх сердець. Довготривалою та сумлінною була підготовка до цьогорічних свят студентського волонтерського загону, який працює при кафедрі прикладної психології та логопедії.

І ось 19 січня вони розпочались. Студенти разом з колективом Всеукраїнського навчально-культурного центру психологічної підтримки, соціальної, професійної та трудової реабілітації інвалідів «Академія ремесел» спробували створити справжнє диво для дітей з синдромом раннього дитячого аутизму нашого міста. Першим яскравим враженням для дітей була дивовижна ялинка, прикрашена солодощами, різдвяними пряниками та янголятами, що власноруч зробили студенти.

Під час святкування діти-аутисти разом із батьками та волонтерами готували подарунки для Миколая, на якого чекали. Хтось малював різдвяні листівки, хтось ліпив із глини, а хто просто насолоджувався казковою атмосферою в залі, веселою новорічною музикою, грою у зайченят та лисенят, спільним хороводом біля ялинки. А скільки радощів викликала у малечі гра в сніжки!

Очікування дітей справдилися, до них завітав казковий Миколай і кожна дитина отримала теплі привітання та бажаний подарунок. Чарівний вечір закінчився смачним чаюванням із солодощами та фруктами. Святий Миколай зібрав за святковим столом усіх небайдужих учасників цієї дивовижної казки.

Свято для дітей з синдромом раннього дитячого аутизму стало справжнім дивом, бо таким воно було для них вперше в житті.

Кафедра прикладної психологіїта логопедії
Інституту соціально-педагогічної та
корекційної освіти

Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print