Неповторна атмосфера позитиву і азарту

Ще не встигли вщухнути позитивні спогади від передпершоквітневого університетського КВК, як сьогодні, 12 травня,  завдяки ректору БДПУ, професору Ігорю Богданову актова зала знову зібрала учасників команд та їх запальних прихильників на веселі та дотепні змагання під назвою «Кубок ректора БДПУ». Як зазвичай, його відкривав й майстерно провадив кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки вищої школи, управління навчальним закладом та методики викладання суспільствознавчих дисциплін  гуманітарно-економічного факультету БДПУ, «патріарх» бердянського «кавеенівського» руху, засновник бердянської ліги КВК Олександр Голік.  

_DSC2173

За кубок нині змагалися команди: "Абсурд" (факультет дошкільної, спеціальної та соціальної освіти), "Віагра з хвостиком" (факультет фізичного виховання),  "Хурма" (факультет філології та соціальних комунікацій), "Шучу где хочу" (факультет психолого-педагогічної освіти та мистецтв), "Дами без інстаграма" (факультет дошкільної, спеціальної та соціальної освіти), "На дні" (факультет фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти) та "Сироп" (гуманітарно-економічний факультет).

Напружена гра стала справжньою насолодою для шанувальників: дотепні жарти, креативні та веселі мініатюри, запальні конкурси створювали неповторну атмосферу позитиву й азарту.

Команди дивували глядачів влучними жартами, веселими мініатюрами, гострим гумором у трьох конкурсах: «Привітання», «Розминка з залом і журі» та «Відео-конкурс».

Гра пройшла дуже яскраво та весело, хлопці та дівчата доклали максимум зусиль, щоб гідно не тільки представляти свій факультет, а й звеселити кожного, хто завітав до актової зали насолоджуватися цим дійством.

Авторитетне журі (проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат філологічних наук, доцент Вікторія Ліпич, голова комітету профспілки БДПУ, депутат Бердянської міської ради Віталій Лола, редактор газети БДПУ «Університетське Слово» Степан Герилів, директор фірми «Павлов-продукт», колишній гравець команди КВК «Ничего себе!,»  Влад Павлов та продюсер, колишній гравець  команди КВК «Ваня, Рома и ВСЕ ВСЕ ВСЕ,» Роман Голік), за п`ятибальною системою об`єктивно оцінивши всі виступи, наприкінці змагань оголосили: кубок ректора виборола команда «Сироп" гуманітарно-економічний факультету (73 бали).

Усі команди отримали ректорські відзнаки та сертифікати на «мега-піци»  –  від університетського профкому…

Щиро вітаємо всі команди з блискучими виступами, а «сиропівців» – з перемогою та бажаємо їм подальших успіхів, підкорення нових вершин, натхнення, гарного гумору.

_DSC2427 _DSC2403

_DSC2372 _DSC2366

_DSC2354 _DSC2350

_DSC2326 _DSC2307

_DSC2293 _DSC2291

_DSC2277 _DSC2273

_DSC2261 _DSC2246

_DSC2234 _DSC2222

_DSC2391

«Університетське Слово»
Світлини Павла Тєлькі
(Студклуб)

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print