Нероздільні «Розділові» у БДПУ

DSC_0247Сьогодні, 29 лютого, в головному корпусі БДПУ студенти та викладачі мали змогу поговорити з «Розділовими»: Ольгою Михайлюк, Сергієм Жаданом, Владом Креймером та Олексієм Ворсобою.  Присутні спілкувалися з гостями у формі конференції. На питання, що таке «Розділові», режисер проекту Оля Михайлюк відповіла так: «Це те, що задає інтонацію, те, що задає настрій, зона зупинки і відпочинку, це історія про любов».

Мультимедійний проект було розпочато ще в травні 2014 року. Неподалік від міста Алчевськ, в садибі Мсциховського (с. Селезнівка), де  Влад Крейммер, Олексій Ворсоба, Сергій Жадан, та Ольга Михайлюк почали працювати над музично-літературним твором «Розділові». «На сьогодні це є чимось середнім між літературним вечором та театром. Пояснювати, що це – рівноцінне тому, що намагатися пояснити прибульцю – що таке повітря. Треба самому це побачити, відчути», – пояснює Сергій Жадан.

DSC_0248 DSC_0238 DSC_0245

Влад Креймер розповів, що важлива можливість бути разом і бути усамітнено водночас, не перетинаючи кордонів один одного. Це одне зі сталих правил проекту. До таких можна віднести й відсутність плану. Олексій Ворсоба пояснив, що кожне місто надихає їх на щось нове. Сергій Жадан додав: «У виставі є моменти, які ми внесли вчора на репетиції. Можливо, їх побачить лише Бедянськ. У кожному місті ми щось змінюємо.» Студентів університету було запрошено на вечірню зустріч і до  музею ім. Бродського…

Аліна Голованова,
кореспондент
«Університетського Слова»
Світлини автора

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print