Невичерпність молодіжного потенціалу

Наприкінці травня ц. р. студентки 5 курсу факультету економіки та управління БДПУ Катерина Рудик, Анна Колесникова та Анастасія Ватутіна взяли активну участь в обласному молодіжному Форумі «Зростання молодіжного потенціалу в інтересах розвитку Запорізького краю», організованому Запорізькою обласною радою та обласною адміністрацією. В форумі взяли участь більше 700 студентів провідних вишів Запорізького краю, представники молодіжних організацій та робоча молодь.

Ось що нам розповіли дівчата після повернення з Форуму: «Ми працювали в одній з п'яти секцій – «Роль молоді в державному управлінні: виклики сучасності і перспективи». Інші секції також були цікавими, навіть назви яких говорять самі за себе: «Патріотизм, як передумова розвитку Запорізького краю», «Волонтерство, як основа для самореалізації», «Молодіжне підприємництво – запорука соціально-економічного розвитку регіону», «Патріотизм, як передумова розвитку Запорізького краю».

Захоплюючою була наша участь у тренінгах: «Шляхи протидії корупції в Запорізькому регіоні», «Взаємодія з громадянами», «Розвиток європейської освіти в Запорізькому регіоні». Після кожного тренінгу ми пропонували свої ідеї щодо вирішення обговорюваних проблем. Керівники секцій представили резолюції членам президії, до складу якої входили: голова Запорізької обласної державної адміністрації В. О. Баранов, його заступник П. А. Гончарук, ректори вишів Запорізької області, в тому числі й нашого – профессор В. А. Зарва.

На брифінгу, що відбувся в залі засідань обласної адміністрації, всі бажаючі мали змогу задавати питання президії. Було вирішено зробити форум традиційним і проводити щороку».

Окрім розповіді, студентки поділилися з нами й цікавими світлинами з Форуму, деякі з яких пропонуємо й Вашій увазі.

«Університетське Слово»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print