Незабутні враження від «Псі-фактору»

Із 27 по 29 жовтня ц. р. викладачі кафедри прикладної психології та логопедії факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти БДПУ доценти Ганна Лопатіна, Наталя Цибуляк та Ольга Сербова брали участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Псі-фактор» на базі факультету психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

На конференції були представлені різні напрями практичної психології: психоаналітичний напрям, гештальт психологія, арт-терапевтичні напрями, когнітивно-поведінкова психотерапія, організаційна психологія, коучинг психодрама, клієнт-центрована психотерапія та інші напрями, авторські школи практичної психології та психотерапії.

Учасників особливо вразили доповіді та майстер-класи сертифікованого тренера міжнародної категорії, Майстер-Тренера International Coaches Union (ICU), PhD, кандидата психологічних наук, доцента кафедри політичної психології та соціально-правових технологій факультету психології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Всеволода Зеленіна «Коучинг в Україні: від епігонства до професіоналізму», майстер-клас: «Коучинг статусу: соціальний ліфт» та доктора психологічних наук, професора, зав. кафедри психологічного консультування і психотерапії Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна Кочаряна Олександра Суреновича «Емоційно-фокусована психотерапія», майстер-клас: «Техніки емоційного фокусування в КЦП».

Повернулись до роботи з гарним настроєм, незабутніми враженнями, новими знайомствами і бажанням ділитися отриманими знаннями та практичними навичками.

1 2 3

 

Ольга Сербова,
канд. психол. н., доцент кафедри

прикладної психології та логопедії
Світлини з архіву автора 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print