Незабутні враження

Сьогодні, 7 грудня, до нашого університету завітав із зворушливою концертною  програмою Центр військово-музичного мистецтва Військово-Морських Сил Збройних Сил України (заступник керівника концертної бригади – капітан 3 рангу Василь Ониськів), який проходив у актовій залі головного корпусу БДПУ.  

_DSC5253 _DSC5324

 Своїм мистецтвом артисти Центру презентували національні Військово-Морські Сили, а запальна концертна програма не залишила байдужим жодного з присутніх у залі. Центр військово-музичного мистецтва Військово-Морських Сил Збройних Сил України  популяризує твори українського фольклору, класичної музики, флотського репертуару та традиційних українських, морських танців.

_DSC5342

Після закінчення концертної програми в. о. ректора університету, кандидат філологічних наук, доцент Вікторія Ліпич та голова профспілкового комітету, кандидат педагогічних наук, доцент Віталій Лола подякували артистам за подарований гарний настрій, вручили гостям Грамоту ректора БДПУ,  подарувавши красиву картину на згадку про наше місто.

_DSC5322 _DSC5287 _DSC5332

Студенти, викладачі та співробітники університету, всі  присутні в актовій залі не шкодували оплесків та своїх позитивних емоцій для артистів. Концерт пройшов на добрій хвилі та подарував всім незабутні враження.

Юлія Хаматгораєва,
студентка БДПУ,
кореспондент «Університетського Слова»
Світлини Павла Тєлькі
(Студклуб)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print