Незабутня зустріч із цікавим міністром

    «Привіт, я – Юра!», – так розпочав очільник міністерства інформаційної політки (МІП) України Юрій Стець  недавню підсумкову зустріч із членами Студентської ради при згаданому міністерстві, у якій мені недавно поталанило брати участь як члену цієї ради.

    Чимало питань, відповідей. Дуже щиро, просто, невимушено… 
Як нам сказали, міністр рідко зараз ходить на публічні заходи, попри те, що працює наднормово. Однак, на свого роду постеньки  зі студентами, навіть, інколи й попри проблеми зі здоров’ям, приходить завжди! 

    На засіданні була купа ідей, які треба негайно реалізовувати. Відрадно, що, починаючи з цього року, й  наша студентська молодь має право голосу в Студраді МІП, до речі такий консультативно-дорадчий орган при міністерстві є тільки в МІП, навіть в міністерствах які на пряму працюють з молоддю, (Міністерство освіти і науки та Міністерство  сім'ї, молоді та спорту), такий орган на жаль відсутній.
    …А ми, зустрічаючи новий 2019 рік, засукавши рукави, – вперед до свіжої роботи над новими проектами та заходами, що вималювалися під час цієї цікавої зустрічі в міністерстві інформаційної політики.

FB_IMG_1543917570314 FB_IMG_1543917574704

Микола Оверченко,
заступник голови Студради БДПУ

Світлини з архіву автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print