Нова постанова про соціальні стипендії

Герб Украины

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 28 грудня 2016 р. № 1045

Київ

Деякі питання виплати соціальних стипендій 
студентам (курсантам) вищих навчальних закладів

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів (далі — Порядок), що додається.

2. Установити, що:

з 1 січня 2017 р. вищі навчальні заклади призначають соціальні стипендії студентам (курсантам), які навчаються у таких закладах, відповідно до Порядку;

для студентів (курсантів) вищих навчальних закладів, які звернуться у період з січня по березень 2017 р. за наданням соціальних стипендій, зазначені стипендії призначаються з 1 січня 2017 р. на умовах, визначених у Порядку;

призначення соціальних стипендій студентам (курсантам) комунальних вищих навчальних закладів, що виплачуються за рахунок місцевих бюджетів, здійснюється з урахуванням категорій отримувачів соціальних стипендій та їх розмірів, визначених у Порядку.

3. Структурним підрозділам з питань соціального захисту населення районних державних адміністрацій, виконавчих органів міських і районних у місті (у разі їх утворення) рад забезпечити перерахування коштів вищим навчальним закладам для виплати соціальних стипендій студентам (курсантам):

до 1 вересня 2017 р. — відповідно до поданих вищими навчальними закладами списків студентів (курсантів), які мають право на отримання соціальних стипендій;

з 1 вересня 2017 р. — відповідно до поданих вищими навчальними закладами списків студентів (курсантів), які мають право на отримання соціальних стипендій, після проведення звіряння відповідних даних з відомостями про таких осіб, що містяться в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги.

4. Ця постанова набирає чинності з 1 січня 2017 року.

  

 

Прем’єр-міністр України

 

 

        В. ГРОЙСМАН

ОЗНАЙОМИТИСЬ З ПОСТАНОВОЮ КМУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Один коментар до “Нова постанова про соціальні стипендії”

  1. а що стосується постанови кму від 23.11.2016 № 975 “Про надання державної цільової підтримки деяким категоріям громадян для здобуття професійно-технічної та вищої освіти” , а саме ::

    3. Ця постанова набирає чинності з 1 січня 2017 р., крім підпунктів 2 і 3 пункту 3 Порядку та умов, затверджених цією постановою, які набирають чинності з 1 вересня 2017 року., ??????????
    Як тут бути??? чи це помилка, стосовно виплати соціальних стипендій даній категорії студентів з 01.01.2017 року)) ?

Коментарі закриті.